קייטרינג לבר מצווה

הילד כבר לא ילד יותר, הנער הגיע לפרקו וזה בדיוק הזמן לחגוג עם קייטרינג עשיר ומגוון לבר המצווה שלו

 ביהדות, טקס הבר מצווה מהווה סימן דרך משמעותי במיוחד בחיי הגבר שבדרך. המעבר מילדות לבגרות הוא אחד האירועים המשמעותיים וכמו תמיד האוכל מהווה חלק חשוב מהצלחת האירוע. אין שמחה מושלמת ללא קייטרינג לבר מצווה שקולע לטעמם של כל האורחים ומייצר חוויה משלימה לשמחה באמצעות טעם וריח.

במימוש אנחנו פועלים תוך הבנה והתחשבות בטעמים מגוונים של קהל החוגגים, החל מבני המשפחה המבוגרים יותר ועד לנערים ונערות, חברי חתן הבר מצווה אשר להם דרישות קולינריות שונות לחולטין. אנחנו כאן בשביל כולם עד הביס האחרון עם מבחר עשיר ומגוון של מטעמים ועושר ומבחר של תבשילים ומנות ראשונות ואחרונות.

בין אם החלטתם לחגוג בבית או באולם קטן קייטרינג "מימוש" יהפוך את האירוע לאירוע טעים ומרשים

מכיוון שאירועי בר מצווה ובת מצווה הם אירועים מרגשים ביותר ומאוד משמעותיים בחיי הנער והנערה המתבגרים ובני משפחותיהם בדת ,במסורת והתרבות היהודית ומכיוון שזו לא עוד מסיבת יום הולדת אלא מסיבת יום הולדת חשובה מאוד, עם מסרים מיוחדים שילוו את המתבגרים לאורך כל ימי חייהם ולפיכך ההתארגנות דורשת הערכות מיוחדת ושונה, בעיקר אם החלטתם לערוך את חגיגת בר מצווה או בת מצווה בבית או באירוע קטן יחסית שאינו באולם סטנדרטי ורגיל. וכמובן, מצריכה קייטרינג מתאים ומותאם אישית לאירוע..
קייטרינג לבר מצווה, וגם בת מצווה, של "מימוש" נדאג לכך שאירוע הבר מצווה, או הבת מצווה, המיוחד שלכם יהיה מיוחד עוד יותר עם אוכל טעים ומרשים כך שהאירוע המיוחד שלכם לא ישכח במהרה לא על ידיכם ובמיוחד לא ע"י האורחים שלכם.
כל שנותר לכם הוא לבחור בין קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי, מוזמנים לקרוא חוות דעת קייטרינג וגם לראות תפריטי קייטרינג.

 לקביעת פגישת טעימות, עבור קייטרינג לבר מצווה, ללא התחייבות
חייגו: 050-2242021